Ring för bokning eller förfrågan

Ring oss för bokning och prisinformation. Är du privatperson kan du utnyttja ROT-avdraget på våra tjänster, ha gärna din fastighetsbeteckning till hands när du ringer.

Johan Andersson

Säljare service - Skåne, Blekinge
0701-48 49 50
Skicka e-post johan.andersson@repipe.se

Jonas Lundin

Säljare - Entreprenad, Skåne/Blekinge
010-210 30 58
Skicka e-post jonas.lundin@repipe.se

Janna Hartman

Administrativ säljkoordinator
010-210 30 70
Skicka e-post janna.hartman@repipe.se

Kalle Tjärnvall

Vd
0702-24 81 62
Skicka e-post kalle.tjarnvall@spolarna.com

Martin Tjärnvall

Lager, inköp, fordonsansvarig
010-209 41 25

Lars Olof Tjärnvall

Administration
0454-120 60

Cornelia Svensson

Ekonomichef - Koncern
010-210 30 51
Skicka e-post cornelia.svensson@spolarna.com

Desirée Andersson

Ekonomiassistent
010-209 41 21
Skicka e-post desiree.andersson@repipe.se

Roger Nilsson

Produktionschef
010-210 30 75
Skicka e-post roger.nilsson@repipe.se

Zebastian Löf

Serviceansvarig
0734-45 53 55
Skicka e-post zebastian.lof@repipe.se

Pontus Malmberg

Arbetsledare - Service
0731-44 67 13
Skicka e-post pontus.malmberg@repipe.se

Simon Johansson

Kalkylchef
010-210 30 61
Skicka e-post simon@repipe.se

Daniel Berg

Projektledare
010-210-30 52
Skicka e-post daniel.berg@repipe.se

Patric Johansson

Projektledare
010-210 30 63
Skicka e-post patric.johansson@repipe.se

Tony Johansson

Projektledare
010-210 30 62
Skicka e-post tony.johansson@repipe.se

Anna Gustafsson

Administration/Controller
044-35 24 02
Skicka e-post anna.gustafsson@repipe.se

Erick Ragnarsson

Projektledare
010-210 30 71
Skicka e-post erick.ragnarsson@repipe.se

Fredrik Ardenvik

Projektledare
010-210 30 73
Skicka e-post fredrik.ardenvik@repipe.se

Jonas Dahlberg

Serviceansvarig - Göteborg
010-210 30 57
Skicka e-post jonas.dahlberg@repipe.se

Emil Gårdmark

Tekniskt säljstöd Göteborg
010-210 30 65
Skicka e-post emil.gardmark@repipe.se

Huvudkontor

Tueängsvägen 15
291 92 Kristianstad

info@repipe.se

Filial Staffanstorp

Per Andersväg 1
245 61 Staffanstorp

Filial Malmö

Hanögatan 11
211 24 Malmö

Filial Karlskrona

Blåportsgatan 15
371 42 Karlskrona

Kontor

Ögärdesvägen 8 C
433 30 Partille

info@repipe.se

Huvudkontor

Tueängsvägen 15
291 92 Kristianstad

info@repipekanal.se