Repipe Region Syd

Helsingborg

Kontakta oss för relining av fastighet i Helsingborg! Vi hjälper dig med allt från rörinspektion och analys av rörens skick till att ta fram och installera rätt och hållbar relining i avloppen.

Huvudkontor

Tueängsvägen 15, 291 92 Kristianstad

Karta skåne blekinge

Kontaktpersoner

Här finner du kontaktpersoner hos oss som kan hjälpa dig med allt från rådgivning till offert. Vill du hellre att vi kontaktar dig? Fyll i formuläret nedan så återkommer vi till dig!

Jonas Lundin
Jonas Lundin

Säljansvarig
0731-44 67 15
jonas.lundin@repipe.se

Jonas Andersson
Johan Andersson

Säljansvarig
0701-48 49 50
johan.andersson@repipe.se

Placeholder
Jan Öjeblad

Produktionschef
010-210 30 52
jan.ojeblad@repipe.se

Placeholder
Roger Kjellgren

Ansvarig Service
0733-84 94 95
roger.kjellgren@repipe.se

Placeholder
Victor Wrona

Arbetsledare Service
0723-87 38 46
victor.wrona@repipe.se

Anna gustafsson
Anna Gustafsson

Växel/Ekonomi
044 – 35 24 02
anna.gustafsson@repipe.se

Placeholder
Catarina Rapp

Växel/Verksamhetsstöd
044-35 24 02
catarina.rapp@repipe.se