Ring för bokning eller förfrågan

Ring oss för bokning och prisinformation. Är du privatperson och vill utnyttja ROT-avdraget på våra tjänster vill vi påminna om att du har din fastighetsbeteckning till hands.

Johan Andersson

Försäljningschef
0701-48 49 50
Skicka e-post johan.andersson@repipe.se

Jonas Lundin

Säljare Skåne/Blekinge
0731-44 67 15
Skicka e-post jonas.lundin@repipe.se

Michiel Sundquist

Säljare Göteborg
076-303 10 06
Skicka e-post michiel.sundqvist@repipe.se

Janna Hartman

Sälj- och marknadskoordinator
0721 - 64 52 27
Skicka e-post janna.hartman@repipe.se

Rickard Hallonquist

Säljare Göteborg
0721-70 50 60
Skicka e-post rickard.hallonquist@repipe.se

Kalle Tjärnvall

Vd
0702-24 81 62
Skicka e-post kalle.tjarnvall@spolarna.com

Martin Tjärnvall

Lager, inköp, fordonsansvarig
0706-12 54 41

Lars Olof Tjärnvall

Administration
0454-120 60

Andreas Lanner

Affärsområdeschef
0709-56 85 55
Skicka e-post andreas.lanner@repipe.se

Linda Rosengren

Ekonomichef (Tjänstledig)
0709-38 05 04
Skicka e-post linda.rosengren@spolarna.com

Desirée Andersson

Ekonomiassistent
0708-79 23 11
Skicka e-post desiree.andersson@repipe.se

Jonas Dahlberg

Filialchef Göteborg
0735-13 95 76
Skicka e-post jonas.dahlberg@repipe.se

Jimmy Hildinggren

Produktionschef
0708-88 48 56
Skicka e-post jimmy.hildinggren@repipe.se

Simon Johansson

Kalkylchef
0733-60 55 02
Skicka e-post simon@repipe.se

Daniel Berg

Projektledare
0734-30 91 85
Skicka e-post daniel.berg@repipe.se

Zebastian Löf

Tekniskt säljstöd
0734-45 53 55
Skicka e-post zebastian.lof@repipe.se

Anna Gustafsson

Administration/Controller
044-35 24 02
Skicka e-post anna.gustafsson@repipe.se

Henrik Åstedt

Arbetsledare
0731-44 67 12
Skicka e-post henrik.astedt@repipe.se

Emil Lander

Arbetsledare
0708-12 20 70
Skicka e-post emil.lander@repipe.se

Lars Thalin

Arbetsledare
0701-41 64 28
Skicka e-post lars.thalin@repipe.se

Patric Johansson

Projektledare
0706-59 29 47
Skicka e-post patric.johansson@repipe.se

Leif Andersson

Servicechef
0731-44 67 13
Skicka e-post leif.anderssson@repipe.se

Maria Götz

Arbetsledare
0731-44 67 14
Skicka e-post maria.gotz@repipe.se

Huvudkontor

Tueängsvägen 15
291 92 Kristianstad

info@repipe.se

Filial Staffanstorp

Per Andersväg 1
245 61 Staffanstorp

Filial Malmö

Hanögatan 11
211 24 Malmö

Filial Karlskrona

Blåportsgatan 15
371 42 Karlskrona

Kontor

Ögärdesvägen 8 C
433 30 Partille

info@repipe.se